Drinki bezalkoholowe różnorodnościom i smakiem nie odstają od innych drinków. Te wyjątkowe trunki pomimo braku alkoholu cieszą się dużą popularnością. Drinki te to świetna alternatywa dla kierowców, kobiet w ciąży i wszystkich tych, dla których alkohol jest zbędny. Dzięki uniknięciu procentów możemy pozwolić sobie na większą ilość tych wspaniałych trunków w ciągu jednego dnia, nie obawiając się problemów kolejnego.

 

Arbuzowa Ochłoda

Opublikowano w Drinki bezalkoholowe

Arbuzowa Ochłoda

 

Arbuzowa Ochłoda to niezwykły drink bezalkoholowy. Drink ten świetnie nadaje się na upały, gdyż można go pić w dużych ilościach zarówno rano, w południe jak i wieczorem. Arbuzowa Ochłoda to drink który podajemy silnie zmrożony. Ten drink bezalkoholowy prezentuje się najlepiej przybrany listkiem mięty

 

Zielone Kiwi

Opublikowano w Drinki bezalkoholowe

Zielone Kiwi

 

Zielone Kiwi to drink bezalkoholowy o słodkim lecz orzeźwiającym smaku. Dzięki owocom kiwi i bananom drink ten charakteryzuje się zielonym kolorem i egzotycznym smakiem. Schłodzona zielona herbata oraz miód sprawiają, że Zielone Kiwi jest nadzwyczajnie orzeźwiające. Ten drink bezalkoholowy przed podaniem można przybrać listkiem mięty.