Bicyclette

Bicyclette

 

Bicyclette to drink z winem, wodą gazowaną i Campari. Ten orzeźwiający drink wywodzi się z regionów Francji. Bicyclett podawany jest w dużych kieliszkach do wina wypełnionych kostkami lodu. Drink ten ozdobiony jest plasterkiem cytryny bądź jej skórka.

 

Tickled Pink

Tickled Pink

 

Tickled Pink to drink z szampanem o owocowym smaku. Dzięki dodatkowi likieru pomarańczowego i grenadyny drink ten ma niesamowity różowy kolor. Tickled Pink podaje się silnie schłodzony w kieliszku koktajlowym. Drink ten ozdabiany jest często świeżymi malinami lub plasterkiem pomarańczy.

 

Mimoza

Mimoza

 

Nazwa drinku Mimoza pochodzi od kwiatów mimozy, które cechują się piękną, żółta barwą. Mimoza to drink z szampanem. Drink ten podawany jest w wysokich, wąskich kieliszkach do szampana. Swój złocisto- żółty kolor Mimoza zawdzięcza pomarańczowemu curacao. Efektownie wygląda przyozdobiona skórką pomarańczy.

 

Grzaniec dla Mikołaja

Grzaniec dla Mikołaja

 

Grzaniec dla Mikołaja to drink z winem robiony na większe ilości porcji, warto więc zaprosić przyjaciół. Idealnie drink ten wpasowuje się w okres świąteczny gdy za oknami pada śnieg i wieje zimny wiatr. Drink ten podawany jest w zwykłych filiżankach lub żaroodpornych szklankach.

 

B52

B52

 

Drink B52 jest rozpoznawalny nie tylko przez wyjątkowe doznania smakowe ale również specyficzny warstwowy wygląd. Zaliczany jest do drinków z likierem, gdyż to właśnie one stanowią podstawę przepisu. Podawany jest w zwykłych kieliszkach.

 

Jupiter

Jupiter

 

Jupiter to niezwykły drink z wermutem. W jego skład wchodzi niezwykły Parafit d'Amour, którego fioletowa barwa znika w połączeniu z innymi składnikami tego drinku. Równie ważnym składnikiem jest gin, który wraz z sokiem pomarańczowym nadaje drinkowi niesamowity smak. Jupiter podawany jest w kieliszku koktajlowym.

 

Gloom Chaser

Gloom Chaser

 

Gloom Chaser to drink z wermutem z dodatkiem ginu i grenadiny. Jest to bardzo jasny i wesoły drink. Podawany jest najczęściej w kieliszku koktajlowym. Można ten drink przybrać plasterkiem limonki, cytryny bub pomarańczy. Drink ten jest dla osób, które lubią łączyć orzeźwienie z nutką słodkiego smaku.

 

Loading...
Loading...