Jedną z grup drinków wysokoprocentowych są drinki z brandy. Brendy jest alkoholem pochodzącym z destylowanego wina, najczęściej z owoców gronowych. Bogaty smak brandy nadaje każdemu drinkowi niepowtarzalny smak. Drinki z brandy świetnie nadają się na wszystkie większe imprezy i niewielkie spotkania ze znajomymi. Każdy kto pozna smak brandy doceni niezwykłe kompozycje drinków z tym alkoholem.

 

Pisco Sour

Opublikowano w Drinki z brandy

Pisco Sour

 

Pisco Sour to peruwiański przysmak. To niezwykły drink z brandy Pisco, która powstała na południu Peru. Drink Pisco Sour zadziwia wszystkich swą delikatnością i wytworną pianką, która zdobi ten drink. Pisco Sour podawane jest najczęściej w schłodzonych kieliszkach koktajlowych.

 

Bermuda Highball

Opublikowano w Drinki z brandy

Bermuda Highball

 

Bermuda Highball to połączenie brandy, ginu i wytrawnego wermutu. Ten drink z brandy podawany jest najczęściej z lodem w szklankach typu long. Dzięki dodatkowi Ginger Ale drink ten zyskuje wyśmienity smak. Drink Bermuda Highball przypadnie do gustu każdemu, kto go spróbuje.

 

Blue Angel

Opublikowano w Drinki z brandy

Blue Angel

 

Blue Angel to słodko- kwaśny drink o pięknej niebieskiej barwie. Swój wyjątkowy niebieski kolor zawdzięcza Blue Curacao. Blue Angel to drink z brandy, który zdobywa uznanie swym wyśmienitym smakiem. Drink ten podawany jest silnie schłodzony w kieliszkach koktajlowych.