Tornado

Tornado

 

Tornado to drink z ginem i whisky. Dzięki dodatkowi syropu miętowego drink ten ma niezwykłą zieloną barwę. Jednak nie tylko wygląd zachęca nas do spróbowania tego trunku ale również niepowtarzalny smak. Drink Tornado  podawany jest w kieliszkach lub szklance do whisky

 

Daisy

Daisy

 

Daisy to wyjątkowy drink zaliczany do drinków z ginem. Swój słodki smak zawdzięcza syropowi. Musimy pamiętać aby wszystkie składniki były mocno schłodzone przed podaniem. Podaje się ten drink ozdobiony plasterkiem pomarańczy w schłodzonej wcześniej wysokiej szklance.

 

Oaza

Oaza

 

Oaza to orzeźwiający drink z dużą ilością lodu. Błękitny kolor nadaje mu egzotyczny charakter. Drink ten jest robiony na bazie ginu i praktycznie zawsze przyozdobiony jest gałązka mięty. Najbardziej odpowiednim szkłem do podawania drinka Oaza jest szklanka do drinków.

 

Tik Tak

Tik Tak

 

Tik Tak to drink z ginem, który mino prostoty przygotowania jest niezwykle szykowny. Musimy pamiętać, ze jest on podawany w schłodzonym kieliszku koktajlowym. Do udekorowania tego drinku wystarczy cieniutki pasek ze skórki pomarańczy.

 

Loading...
Loading...