Likier Miętowy

Likier Miętowy

 

Likier Miętowy to orzeźwiający trunek o pięknym zielonym kolorze. Naturalna mięta nadaje temu likierowi nie tylko intensywny kolor ale również wyjątkowy aromat i smak. Likier Miętowy świetnie nadaje się do podawania z innymi alkoholami. Likier ten często dodawany jest do drinków.

 

Likier Kokosowy

Likier Kokosowy

 

Likier Kokosowy to prosty w przyrządzeniu alkohol, który przypadnie do gustu nie jednemu smakoszowi trunkówLikier ten cechuje się wyśmienitym słodkim, kokosowym smakiem i białą, kremową konsystencją. Likier Kokosowy to idealny dodatek do deserów i ciast.

 

Likier Krówkowy

Likier Krówkowy

 

Likier Krówkowy to wyśmienity dodatek do lodów i ciast. Jest to likier o delikatnej kremowej konsystencji i wyborowym smaku. Likier Krówkowy przelany do ładnej butelki świetnie nadaje się na prezent. Likier ten podawany jest schłodzony.

 

Likier Czekoladowy

Likier Czekoladowy

 

Likier Czekoladowy to słodki trunek o wyśmienitym smaku czekolady. Przygotowując ten likier należy pamiętać o zaopatrzeniu się w składniki najwyższej jakości. Tylko czekolada dobrej jakości zagwarantuje nam, że nasz Likier Czekoladowy będzie przepyszny.

 

Loading...
Loading...